­čů┐´ŞĆ Ako funguj├║ parkomaty v regulovan├Żch z├│nach?

­čů┐´ŞĆ Ako funguj├║ parkomaty v regulovan├Żch z├│nach?

Je s├şce pravda, ┼że najkomfortnej┼íie zaplat├şte za parkovanie pomocou mobiln├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ dostupn├ę na https://paas.sk/platba, ak v┼íak v aplik├íci├ích nie ste doma, alebo ich pr├íve vyu┼żi┼ą nem├┤┼żete ─Źi nechcete, m├┤┼żete na zaplatenie vyu┼żi┼ą parkomaty. Parkomaty sa nach├ídzaj├║ v ka┼żdej zo spoplatnen├Żch z├│n, v ter├ęne s├║ ozna─Źen├ę smeruj├║cimi tabu─żami a ich polohu n├íjdete aj na mapke po zvolen├ş vrstvy Parkovacie automaty na https://paas.sk/mapa-zon.

Platba pomocou parkomatov je jednoduchá!
1´ŞĆÔâú Parkomat od┼ítartujete tla─Źidlom ┼ítart.
2´ŞĆÔâú Zvo─żte k├│d ├║seku, na ktorom ste zaparkovali. ┼átvorcifern├Ż k├│d ├║seku parkovania je v┼żdy uveden├Ż na zelenej zna─Źke umiestnenej v okol├ş miesta, kde ste zaparkovali.
3´ŞĆÔâú N├ísledne zadajte E─îV svojho auta.
4´ŞĆÔâú Zvo─żte ─Źas parkovania.
5´ŞĆÔâú Potvr─Ćte ├║daje a zapla┼ąte – platba je mo┼żn├í len kartou.
6´ŞĆÔâú Hotovo!

Ôä╣´ŞĆ Pri akomko─żvek sp├┤sobe platby, v┼żdy plat├ş, ┼że parkovac├ş l├şstok je elektronick├Ż a je viazan├Ż na E─îV. Po zaplaten├ş ak├Żmko─żvek sp├┤sobom sa platba automaticky zaznamen├íva do syst├ęmu a pri kontrole tak syst├ęm n├ísledne over├ş, ─Źi bol na dan├ę vozidlo vydan├Ż parkovac├ş l├şstok. To znamen├í, ┼że ani pri ├║hrade cez parkomat nemus├şte ├şs┼ą sp├Ą┼ą do auta umiest┼łova┼ą ┼żiadny l├şsto─Źek, ani sa nemus├şte k autu vraca┼ą.

Autor spr├ívy a foto Bratislava – hlavn├ę mesto SR on Facebook

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Next Post

­čů┐´ŞĆ Ako funguj├║ parkomaty v regulovan├Żch z├│nach?

Pi jan 28 , 2022
­čů┐´ŞĆ Ako funguj├║ parkomaty v regulovan├Żch z├│nach? Je s├şce pravda, ┼że najkomfortnej┼íie zaplat├şte za parkovanie pomocou mobiln├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ dostupn├ę na https://paas.sk/platba, ak v┼íak v aplik├íci├ích nie ste doma, alebo ich pr├íve vyu┼żi┼ą nem├┤┼żete ─Źi nechcete, m├┤┼żete na zaplatenie vyu┼żi┼ą parkomaty. Parkomaty sa nach├ídzaj├║ v ka┼żdej zo spoplatnen├Żch z├│n, […]

Pre─Ź├ştajte si aj nie─Źo z arch├şvu, ─Źo ste mo┼żno prehliadli...

close