❗️POSLEDNÉ VSTUPENKY NA DNEŠNÚ PREMIÉRU ❗️ Vážení návštevníci, v pokladnici SND sa uvoľnili posledné vstupenky na dnešnú prem…

❗️POSLEDNÉ VSTUPENKY NA DNEŠNÚ PREMIÉRU ❗️

Vážení návštevníci,

v pokladnici SND sa uvoľnili posledné vstupenky na dnešnú premiéru hry Scény zo života režiséra (Ingmara Bergmana).

🎥 Švédsky režisér Ingmar Bergman patrí k najvýznamnejším a najvplyvnejším divadelným a filmovým režisérom dvadsiateho storočia.

🎬 Prinášame vám hru, ktorá vychádza nielen z režisérových vlastných spomienok, ale aj spomienok jeho spolupracovníkov. Dotýka sa samotnej podstaty umeleckej práce a divadla, podstaty povolania režiséra, ktorý sa vymetaním vlastných démonov snaží pomenovať démonov celej spoločnosti.

✨ V hlavných úlohách sa predstavia: Milan Ondrík, Daniel Fischer, Zdena Studenková, Jozef Vajda, Ingrid Timková, Zuzana Kocúriková, Zuzana Fialová, Martin Huba a ďalší.

🎟 Vstupenky: http://bit.ly/BERGMAN_18

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenské národné divadlo on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Pozvánka na Bratislavské mestské dni

Pi jún 18 , 2021
Počas nasledujúceho víkendu sa uskutoční 18. ročník podujatia Bratislavské mestské dni. Spolu s kolegami z Útvaru zásahovej jednotky a kynológie pre vás v sobotu otvárame priestory jednotky na Obchodnej ulici. Vypočujte si pozvánku od povereného veliteľa Mareka Schürgera a navštívte nás aj vy. Tešíme sa na vás. Program a detaily […]