❗️AKTUÁLNE:️VÁŽNA DOPRAVNÁ NEHODA NA DIAĽNICI D2❗️ ➡️Viaceré hliadky dopravných policajtov aktuálne zasahujú na diaľnici D2, kd…

❗️AKTUÁLNE:️VÁŽNA DOPRAVNÁ NEHODA NA DIAĽNICI D2❗️

➡️Viaceré hliadky dopravných policajtov aktuálne zasahujú na diaľnici D2, kde došlo krátko po 14.00h k dopravnej nehode s účasťou osobného motorového vozidla a nákladného motorového vozidla.
➡️Podľa doterajších informácii došlo v úseku 48,5 km diaľnici D2 v smere do Českej republiky k nárazu vozidla Škoda Superb do zadnej časti kamióna. V dôsledku nehody utrpel vodič viaceré zranenia, s ktorými bol privolanou RZP prevezený k ošetreniu do jednej z nemocníc.
➡️V dôsledku odstraňovania následkov dopravnej nehody ako jej dokumentovania sú v súčasnosti neprejazdné obidva jazdné pruhy v tomto úseku, premávku usmerňujú dopravní policajti cez pravú krajnicu.
➡️Vodičov žiadame aby pri prejazde týmto úsekom zvýšili opatrnosť a riadili sa pokynmi polície.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

„DOBRE CHALANI, ČAUTE“ 🤦‍♂️ SLOVÁ KAMIONISTU S TAKMER 3️⃣ PROMILE PO VYKONANÍ DYCHOVEJ SKÚŠKY 🚨🚔...

Po sep 5 , 2022
„DOBRE CHALANI, ČAUTE“ 🤦‍♂️ SLOVÁ KAMIONISTU S TAKMER 3️⃣ PROMILE PO VYKONANÍ DYCHOVEJ SKÚŠKY 🚨🚔 ➡️Piatková (02.09.2022) nočná služba bratislavských dopravných policajtov priniesla okrem iného aj kuriózny prípad mimoriadne nezodpovedného a život ohrozujúceho správania vodiča nákladného vozidla, na… More Autor správy a foto KRPZBA FB Posts

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close