❌ Upozornenie na možné obmedzenia dopravy na Hodžovom námestí vo večerných hodinách z dôvodu protestu. Na Hodžovom námestí je…

❌ Upozornenie na možné obmedzenia dopravy na Hodžovom námestí vo večerných hodinách z dôvodu protestu.

Na Hodžovom námestí je dnes od 17:00 ohlásený protest. Organizátori na protest zvážajú ľudí autobusmi aj z iných častí Slovenska, je preto možné, že dôjde k obmedzeniu dopravy v okolí Prezidentského paláca. Preto odporúčame po piatej hodine večer zvoliť alternatívne trasy, ktoré nevedú okolím Prezidentského paláca.

Zároveň protestujúcich prosíme o rešpektovanie pokynov policajtiek a policajtov a dodržiavania verejného poriadku. Veríme, že vyjadriť svoj názor sa dá aj bez toho, aby došlo k obmedzovaniu života ľudí v Bratislave.

Na verejný poriadok bude dozerať Polícia SR – Bratislavský kraj a aj Mestská polícia Bratislava. Výrazne posilňujeme výkon v uliciach, v ktorých sa budete môcť stretnúť s policajtmi a policajtkami zo Starého Mesta, Petržalky a aj z Útvaru zásahovej jednotky a kynológie. K dispozícii budú aj kolegovia z ostatných okresných veliteľstiev, ktorí môžu v prípade potreby doplniť sily v centre mesta.


Počas dnešného večera je na Hodžovom námestí ohlásený protivládny protest. ⬇⬇⬇

🔵 Začiatok protestu stanovili organizátori na 17:00. Zvýšený počet ľudí na Hodžovom námestí očakávame už približne hodinu pred začiatkom. Podujatie by malo trvať do 20:00.
🔵 Organizátori na protest zvážajú ľudí autobusmi aj z iných častí Slovenska, je preto možné, že dôjde k obmedzeniu dopravy v okolí Prezidentského paláca. Dotknuté môžu byť aj miesta ako Suché mýto, Námestie slobody, Palisády a spodná časť Mudroňovej ulice. Odmedzenia môže spôsobiť vystupovanie a nastupovanie protestujúcich z a do autobusov, ale aj ich veľký počet na námestí.
🔵 Cestujúcej verejnosti, či už v osobnej alebo verejnej doprave, radíme, aby po po piatej hodine večer zvolila alternatívne trasy, ktoré nevedú okolím Prezidentského paláca.
🔵 O situácii vo verejnej doprave bude piebežne informovať Dopravný podnik Bratislava.
🔵 Protestujúcich by sme radi požiadali o rešpektovanie pokynov policajtiek a policajtov a dodržiavania verejného poriadku. Veríme, že vyjadriť svoj názor sa dá aj bez toho, aby došlo k obmedzovaniu života ľudí v Bratislave.
🔵 Na verejný poriadok bude dozerať Polícia SR – Bratislavský kraj a aj Mestská polícia Bratislava. Výrazne posilňujeme výkon v uliciach, v ktorých sa budete môcť stretnúť s policajtmi a policajtkami zo Starého Mesta, Petržalky a aj z Útvaru zásahovej jednotky a kynológie. K dispozícii budú aj kolegovia z ostatných okresných veliteľstiev, ktorí môžu v prípade potreby doplniť sily v centre mesta.
🔵 Posilňujeme výkon aj v kamerovom stredisku mestskej polície. Zábery z kamier slúžia polícii na včasný zásah a aj ako dôkazy, napríklad na súde.
🔴 V prípade, že ste svedkami protiprávneho konania alebo sa obávate, že by k nemu mohlo dôjsť, bezodkladne kontaktujte mestskú políciu prostredníctvom bezplatnej linky 📞159 alebo oslovte policajtov a policajtky v teréne. Autor správy a foto Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Veľké uloženie odkazov pre budúcnosť do malej časovej schránky! Naživo

Ut sep 20 , 2022
✨ Zažite moment, ktorý sa zapíše do histórie – buďte pri tom, keď uložíme odkazy pre budúcnosť do malej časovej schránky! Autor správy, foto a správu publikoval Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook Zdroj Read More

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close