⛲️FONTÁNA PRE ZUZANU PÍSALA ✍️ TENTO TÝŽDEŇ INÝ PRÍBEH 👀 ✅Až dvanásť ročný pobyt za mrežami hrozí v prípade preukázania viny pr…

⛲️FONTÁNA PRE ZUZANU PÍSALA ✍️
TENTO TÝŽDEŇ INÝ PRÍBEH 👀

✅Až dvanásť ročný pobyt za mrežami hrozí v prípade preukázania viny pred súdom 32-ročnému Jozefovi A. z okresu Šaľa, ktorému vzniesol obvinenie vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II a to z trestného činu lúpeže, spáchaného závažnejším spôsobom.
✅Obvinený v utorok (22.06.2021) oslovil krátko po 00.30h pred jedným z vchodov do obytného domu oproti „Fontáne lásky“ na Kupeckého ulici vodiča taxislužby. Oslovil ho s prosbou o pomoc, nakoľko sa údajne vymkol a potreboval zaviesť k manželke do práce pre náhradné kľúče. Taxikár súhlasil a muža v župane, odviezol na dohodnuté miesto. Cestou naspäť mal muž taxikárovi navrhnúť, že pôjde rozmeniť peniaze na čerpaciu stanicu. Taxikár muža teda zaviezol na požadované miesto. , Do vozidla sa však zákazník vrátil s tým, že peniaze nerozmenil, nakoľko mu nemali vydať. Taxikár muža zaviezol naspäť domov. Muž sa dostal do „vymknutého“ bytu, prezliekol sa zo župana do civilného odevu vrátil sa späť k taxikárovi s odôvodnením, aby ho zaviezol na inú čerpaciu stanicu, kde rozmení peniaze a zaplatí mu. Cestou však muž začal taxikára obviňovať z toho, že mu mal ukradnúť finančnú hotovosť vo výške takmer 400 ,-€. Počas jazdy konkrétne od Trenčianskej ulice po Miletičovu ulicu na taxikára vytiahol krátku guľovú zbraň, a pod hrozbou jej použitia od neho požadoval vrátenie údajne odcudzených peňazí. Taxikár mu z obavy o život a zdravie vydal 200,-€.
✅Vodič taxislužby túto udalosť nahlásil na policajnom oddelení, a následne policajti v súčinnosti s príslušníkmi Pohotovostného policajného útvaru PZ Jozefa obmedzili na osobnej slobode, a eskortovali na policajné oddelenie, na ktorom policajtom vydal aj 2ks zbraní – 1ks plynovej zbrane a 1ks atrapy strelnej zbrane.
✅Po vykonaní potrebných procesných úkonov bol umiestnený v cele policajného zadržania. Na obvineného bol spracovaný aj podnet k návrhu na jeho väzobné stíhanie.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Klietkový chov sa môže skončiť, europoslanci vyzývajú komisiu, aby ho zakázala - TA3

Št jún 24 , 2021
Okrem reťazí bojujeme aj za ZÁKAZ KLIETOK! Pozrite si zaujímavú diskusiu, v ktorej sa o konci klietok v EÚ aj na Slovensku rozprávali Martin Smrek z Humánny pokrok a Daniel Molnár, riaditeľ Únie hydinárov Slovenska. #KoniecDobyKlietkovej #EndTheCageAge Chov hospodárskych zvierat v klietkach by mohol o pár rokov končiť. Europoslanci vyzývajú […]

Mohlo by Vás zaujímať